Sep 29, 2022
|
5:15 PM
|
BC Vienna
|
Swans Gmunden
|
92-95
|
Oct 1, 2022
|
3:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
BBC Nord Dragonz
|
89-63
|
Oct 2, 2022
|
3:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
SKN St. Pölten Basketball
|
84-64
|
Oct 2, 2022
|
3:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
81-77
|
Oct 2, 2022
|
3:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
BK IMMOunited Dukes
|
80-77
|
Oct 2, 2022
|
3:30 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Vienna Timberwolves
|
75-82
|
Oct 8, 2022
|
3:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
64-75
|
Oct 8, 2022
|
5:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
86-100
|
Oct 8, 2022
|
5:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
BBC Nord Dragonz
|
87-85
|
Oct 8, 2022
|
5:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
OCS Capital Bulls
|
76-52
|
Oct 9, 2022
|
3:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
BC Vienna
|
77-100
|
Oct 9, 2022
|
3:30 PM
|
Swans Gmunden
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
87-67
|
Oct 15, 2022
|
3:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
91-88
|
Oct 15, 2022
|
3:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
92-101
|
Oct 15, 2022
|
3:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
79-80
|
Oct 15, 2022
|
6:20 PM
|
OCS Capital Bulls
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
79-81
|
Oct 16, 2022
|
3:30 PM
|
Swans Gmunden
|
BK IMMOunited Dukes
|
98-76
|
Oct 16, 2022
|
3:30 PM
|
BC Vienna
|
Panthers Fürstenfeld
|
99-78
|
Oct 22, 2022
|
3:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
SKN St. Pölten Basketball
|
87-61
|
Oct 22, 2022
|
5:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Panthers Fürstenfeld
|
80-57
|
Oct 22, 2022
|
5:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Swans Gmunden
|
70-84
|
Oct 23, 2022
|
3:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Vienna Timberwolves
|
94-59
|
Oct 23, 2022
|
3:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
BBC Nord Dragonz
|
86-67
|
Oct 23, 2022
|
3:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
BC Vienna
|
73-83
|
Oct 29, 2022
|
3:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
71-77
|
Oct 29, 2022
|
5:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
SKN St. Pölten Basketball
|
69-76
|
Oct 29, 2022
|
5:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Vienna Timberwolves
|
87-77
|
Oct 29, 2022
|
5:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
OCS Capital Bulls
|
75-77
|
Oct 30, 2022
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
90-78
|
Oct 30, 2022
|
4:30 PM
|
BC Vienna
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
101-91
|
Nov 5, 2022
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
BK IMMOunited Dukes
|
86-85
|
Nov 5, 2022
|
4:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
BC Vienna
|
68-108
|
Nov 5, 2022
|
4:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Panthers Fürstenfeld
|
95-66
|
Nov 5, 2022
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Swans Gmunden
|
74-73
|
Nov 5, 2022
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
93-85
|
Nov 5, 2022
|
7:20 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
72-80
|
Nov 19, 2022
|
4:30 PM
|
BC Vienna
|
SKN St. Pölten Basketball
|
76-71
|
Nov 19, 2022
|
6:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Vienna Timberwolves
|
67-58
|
Nov 19, 2022
|
6:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Swans Gmunden
|
87-79
|
Nov 19, 2022
|
6:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
BBC Nord Dragonz
|
99-74
|
Nov 20, 2022
|
4:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
71-75
|
Nov 20, 2022
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
OCS Capital Bulls
|
61-69
|
Nov 25, 2022
|
7:00 PM
|
BC Vienna
|
BBC Nord Dragonz
|
109-58
|
Nov 26, 2022
|
4:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Swans Gmunden
|
79-78
|
Nov 27, 2022
|
4:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
OCS Capital Bulls
|
77-67
|
Nov 27, 2022
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
77-88
|
Nov 27, 2022
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
BK IMMOunited Dukes
|
72-58
|
Nov 27, 2022
|
6:00 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
71-78
|
Dec 3, 2022
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Panthers Fürstenfeld
|
69-77
|
Dec 3, 2022
|
6:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Vienna Timberwolves
|
74-59
|
Dec 3, 2022
|
6:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
BK IMMOunited Dukes
|
80-84
|
Dec 3, 2022
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
77-72
|
Dec 4, 2022
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
BC Vienna
|
77-93
|
Dec 4, 2022
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
90-67
|
Dec 8, 2022
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
87-72
|
Dec 8, 2022
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
SKN St. Pölten Basketball
|
92-84
|
Dec 8, 2022
|
4:30 PM
|
BC Vienna
|
OCS Capital Bulls
|
87-65
|
Dec 8, 2022
|
6:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Swans Gmunden
|
71-100
|
Dec 8, 2022
|
6:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
80-85
|
Dec 10, 2022
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
BC Vienna
|
63-69
|
Dec 10, 2022
|
4:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
91-69
|
Dec 10, 2022
|
6:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Panthers Fürstenfeld
|
76-66
|
Dec 11, 2022
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Swans Gmunden
|
75-104
|
Dec 11, 2022
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
OCS Capital Bulls
|
86-80
|
Dec 11, 2022
|
4:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
81-74
|
Dec 17, 2022
|
6:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
78-70
|
Dec 17, 2022
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
BK IMMOunited Dukes
|
67-85
|
Dec 18, 2022
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Vienna Timberwolves
|
96-75
|
Dec 18, 2022
|
4:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
80-85
|
Dec 18, 2022
|
4:30 PM
|
BC Vienna
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
87-69
|
Dec 26, 2022
|
4:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
BK IMMOunited Dukes
|
51-70
|
Dec 26, 2022
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
87-65
|
Dec 26, 2022
|
4:30 PM
|
OCS Capital Bulls
|
BBC Nord Dragonz
|
88-70
|
Dec 26, 2022
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
BC Vienna
|
81-92
|
Dec 26, 2022
|
4:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Panthers Fürstenfeld
|
75-67
|
Dec 26, 2022
|
6:15 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Swans Gmunden
|
87-98
|
Dec 29, 2022
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
OCS Capital Bulls
|
63-66
|
Dec 29, 2022
|
6:00 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Panthers Fürstenfeld
|
97-61
|
Dec 29, 2022
|
6:00 PM
|
Swans Gmunden
|
Vienna Timberwolves
|
106-52
|
Dec 29, 2022
|
6:00 PM
|
BC Vienna
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
90-96
|
Dec 29, 2022
|
6:15 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
80-71
|
Dec 29, 2022
|
6:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
BBC Nord Dragonz
|
81-61
|
Jan 5, 2023
|
6:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
SKN St. Pölten Basketball
|
75-52
|
Jan 6, 2023
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
BC Vienna
|
71-103
|
Jan 6, 2023
|
4:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
64-73
|
Jan 6, 2023
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
76-74
|
Jan 6, 2023
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Panthers Fürstenfeld
|
83-92
|
Jan 6, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
OCS Capital Bulls
|
96-77
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
SKN St. Pölten Basketball
|
77-87
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
BK IMMOunited Dukes
|
85-67
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Vienna Timberwolves
|
97-68
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Panthers Fürstenfeld
|
77-68
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
92-76
|
Jan 8, 2023
|
4:30 PM
|
BC Vienna
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
108-76
|
Jan 21, 2023
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
76-75
|
Jan 21, 2023
|
4:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
88-91
|
Jan 21, 2023
|
6:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
OCS Capital Bulls
|
73-59
|
Jan 22, 2023
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
BK IMMOunited Dukes
|
95-69
|
Jan 22, 2023
|
4:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
BBC Nord Dragonz
|
102-51
|
Jan 22, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
BC Vienna
|
82-95
|
Jan 26, 2023
|
5:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Vienna Timberwolves
|
79-73
|
Jan 26, 2023
|
6:00 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Swans Gmunden
|
80-110
|
Jan 26, 2023
|
6:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
78-70
|
Jan 26, 2023
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
SKN St. Pölten Basketball
|
92-46
|
Jan 26, 2023
|
6:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
74-62
|
Jan 28, 2023
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
BBC Nord Dragonz
|
91-66
|
Jan 28, 2023
|
6:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
67-69
|
Jan 29, 2023
|
4:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
OCS Capital Bulls
|
73-60
|
Jan 29, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
Panthers Fürstenfeld
|
93-71
|
Jan 29, 2023
|
6:00 PM
|
BC Vienna
|
BK IMMOunited Dukes
|
84-78
|
Jan 30, 2023
|
6:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
69-95
|
Feb 4, 2023
|
2:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
98-107
|
Feb 4, 2023
|
6:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Vienna Timberwolves
|
100-59
|
Feb 4, 2023
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
BC Vienna
|
69-77
|
Feb 4, 2023
|
6:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
71-73
|
Feb 5, 2023
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
SKN St. Pölten Basketball
|
69-74
|
Feb 5, 2023
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Swans Gmunden
|
76-88
|
Feb 11, 2023
|
4:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
OCS Capital Bulls
|
87-52
|
Feb 11, 2023
|
6:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Panthers Fürstenfeld
|
77-67
|
Feb 11, 2023
|
6:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
74-84
|
Feb 12, 2023
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Swans Gmunden
|
73-79
|
Feb 12, 2023
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
72-85
|
Feb 12, 2023
|
6:00 PM
|
BC Vienna
|
Vienna Timberwolves
|
85-65
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
BK IMMOunited Dukes
|
76-85
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
SKN St. Pölten Basketball
|
83-80
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
BC Vienna
|
78-81
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
89-87
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
72-77
|
Feb 18, 2023
|
6:00 PM
|
Swans Gmunden
|
BBC Nord Dragonz
|
101-48
|
Mar 4, 2023
|
4:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Vienna Timberwolves
|
66-96
|
Mar 4, 2023
|
6:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
91-94
|
Mar 4, 2023
|
6:00 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Swans Gmunden
|
79-84
|
Mar 5, 2023
|
2:30 PM
|
BC Vienna
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
104-72
|
Mar 5, 2023
|
4:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
OCS Capital Bulls
|
70-78
|
Mar 5, 2023
|
4:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
SKN St. Pölten Basketball
|
83-79
|
Mar 9, 2023
|
6:00 PM
|
BC Vienna
|
BK IMMOunited Dukes
|
85-70
|
Mar 10, 2023
|
6:00 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Vienna Timberwolves
|
89-48
|
Mar 11, 2023
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
99-72
|
Mar 11, 2023
|
6:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
63-91
|
Mar 12, 2023
|
4:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
OCS Capital Bulls
|
80-91
|
Mar 12, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
91-68
|
Mar 17, 2023
|
6:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Panthers Fürstenfeld
|
77-82
|
Mar 18, 2023
|
4:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
74-65
|
Mar 18, 2023
|
4:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
BC Vienna
|
73-76
|
Mar 19, 2023
|
4:30 PM
|
OCS Capital Bulls
|
BBC Nord Dragonz
|
98-92
|
Mar 19, 2023
|
4:30 PM
|
Swans Gmunden
|
SKN St. Pölten Basketball
|
85-73
|
Mar 19, 2023
|
4:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
BK IMMOunited Dukes
|
87-79
|
Mar 22, 2023
|
5:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
70-75
|
Mar 22, 2023
|
6:00 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Panthers Fürstenfeld
|
85-75
|
Mar 23, 2023
|
6:00 PM
|
BC Vienna
|
Swans Gmunden
|
79-80
|
Mar 23, 2023
|
6:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
67-81
|
Mar 23, 2023
|
6:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Vienna Timberwolves
|
70-72
|
Mar 23, 2023
|
6:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
SKN St. Pölten Basketball
|
102-103
|
Mar 25, 2023
|
4:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
BC Vienna
|
70-100
|
Mar 26, 2023
|
12:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
OCS Capital Bulls
|
76-81
|
Mar 26, 2023
|
1:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
BBC Nord Dragonz
|
83-71
|
Mar 26, 2023
|
3:30 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Swans Gmunden
|
85-90
|
Mar 26, 2023
|
3:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
61-72
|
Mar 26, 2023
|
5:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
87-84
|
Mar 29, 2023
|
5:00 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
BBC Nord Dragonz
|
72-73
|
Mar 29, 2023
|
5:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Panthers Fürstenfeld
|
101-71
|
Mar 29, 2023
|
5:00 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
BC Vienna
|
84-94
|
Mar 30, 2023
|
5:00 PM
|
Swans Gmunden
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
81-84
|
Mar 30, 2023
|
5:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
BK IMMOunited Dukes
|
87-66
|
Mar 30, 2023
|
5:00 PM
|
Vienna Timberwolves
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
68-69
|
Apr 1, 2023
|
3:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Swans Gmunden
|
68-72
|
Apr 1, 2023
|
3:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
Panthers Fürstenfeld
|
101-77
|
Apr 1, 2023
|
5:00 PM
|
OCS Capital Bulls
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
94-54
|
Apr 2, 2023
|
1:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
BBC Nord Dragonz
|
77-87
|
Apr 2, 2023
|
3:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
BC Vienna
|
73-85
|
Apr 2, 2023
|
3:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
SKN St. Pölten Basketball
|
81-69
|
Apr 5, 2023
|
4:00 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
OCS Capital Bulls
|
55-93
|
Apr 5, 2023
|
5:00 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
68-79
|
Apr 5, 2023
|
5:00 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Vienna Timberwolves
|
61-71
|
Apr 5, 2023
|
5:00 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Swans Gmunden
|
82-83
|
Apr 6, 2023
|
5:00 PM
|
BC Vienna
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
64-79
|
Apr 6, 2023
|
5:00 PM
|
BK IMMOunited Dukes
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
73-63
|
Apr 9, 2023
|
3:30 PM
|
Vienna Timberwolves
|
OCS Capital Bulls
|
72-63
|
Apr 10, 2023
|
1:30 PM
|
BC Vienna
|
SKN St. Pölten Basketball
|
92-81
|
Apr 10, 2023
|
3:30 PM
|
Panthers Fürstenfeld
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
86-91
|
Apr 10, 2023
|
3:30 PM
|
Swans Gmunden
|
BK IMMOunited Dukes
|
91-77
|
Apr 10, 2023
|
3:30 PM
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
84-60
|
Apr 10, 2023
|
3:30 PM
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
BBC Nord Dragonz
|
101-80
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
Arkadia Traiskirchen Lions
|
Vienna Timberwolves
|
95-79
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
BBC Nord Dragonz
|
Panthers Fürstenfeld
|
72-78
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
OCS Capital Bulls
|
UBSC Raiffeisen Graz
|
87-96
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
Swans Gmunden
|
BC Vienna
|
88-82
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
SKN St. Pölten Basketball
|
Raiffeisen Flyers Wels
|
97-98
|
Apr 15, 2023
|
3:30 PM
|
Unger Steel Gunners Oberwart
|
BK IMMOunited Dukes
|
68-72
|