All Leagues
NBA
WNBA
Olympic games
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Serbia
Serbia - KLS
Teams
Kolubara
Milan Markovic
Milan
Markovic
Opponents
May 26, 1990 (34 years old)
Serbian
2m08 / 6-10
C
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="175322" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Milan Markovic has faced 541 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Konstantinos Abatzas
Anatolia
(GRE-2)
1
Larry Abia
Leyma Coruña
(SPA-2)
1
Seydou Aboubacar Hima
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Jubril Adekoya
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Caleb Agada
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
1
Vasilis Agelakopoulos
Iraklis
(GRE-2)
2
Roope Ahonen
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Eloy Almazan
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Pablo Almazan
Real Betis
(SPA-2)
2
Joel Almeida
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Oscar Alvarado
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Thomas Amparas
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Ioannis Anagnostakis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Ioannis Anagnostopoulos
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Charalampos Anagnostopoulos
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Georgios Angelou
Peristeri
(GRE-2)
Dafni
(GRE-2)
3
Milos Antic
Dunav
(SRB-1)
1
Dimitris Apidopoulos
Kastoria
(GRE-2)
1
Giorgos Apostolidis
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Apostolos Apostolidis
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Alexandros Apostolidis
Papagou
(GRE-2)
1
Petar Aranitovic
Zunder Palencia
(SPA-2)
1
Jonathan Araujo
Leyma Coruña
(SPA-2)
1
Georgios Arnokouros
Dafni
(GRE-2)
1
Oliver Arteaga
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Antonis Asimakopoulos
Anatolia
(GRE-2)
1
Daniel Astilleros
Real Valladolid
(SPA-2)
1
Ioannis Athanasoulas
Iraklis
(GRE-2)
Koroivos
(GRE-2)
3
Lukas Aukstikalnis
Levitec Huesca
(SPA-2)
1
Giorgos Bakas
Maroussi
(GRE-2)
1
Darko Balaban
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Eirinaios Balos
Dafni
(GRE-2)
1
Christos Barbas
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Raven Barber
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Filip Barna
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Adjehi Baru
Leyma Coruña
(SPA-2)
1
Roma Bas
Amics Castello
(SPA-2)
2
Pol Bassas
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Matija Belic
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Rashad Bell
Holargos
(GRE-2)
2
Stamatios Benas
Kastoria
(GRE-2)
1
Roger Benavente
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Giorgos Bereris
Agriniou
(GRE-2)
1
Dusan Beslac
Vojvodina
(SRB-1)
1
Johan Bitjaa Kody
Caceres
(SPA-2)
2
Carles Bivia
Fibwi Palma
(SPA-2)
1
Michael Bizoukas
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
1
Krsto Bjelica
Vojvodina
(SRB-1)
1
Marc Blanch
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Gerard Blat Baeza
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Slavisa Bogavac
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Leandro Bolmaro
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Marko Boltic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Tobias Borg
Real Betis
(SPA-2)
2
Joaquin Borque
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
1
Alejandro Bortolussi
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Anton Bouzan
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Haris Bratanovic
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Marko Brekic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Nil Bria
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Thomas Bropleh
Real Betis
(SPA-2)
2
Jaylon Brown
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Giorgos Brozos
Kastoria
(GRE-2)
Anatolia
(GRE-2)
2
Domagoj Bubalo
Iraklis
(GRE-2)
1
Mirza Bulic
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
David Burgic
Dunav
(SRB-1)
1
Josep Busquets
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Walter Cabral
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
1
Francisco Cardenas
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Adrian Chapela
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Nikolaos-Michail Charalampis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Tasos Charismidis
Kastoria
(GRE-2)
1
Dimitrios Charitopoulos
Iraklis
(GRE-2)
2
Emmanouil Chatzidakis
Koroivos
(GRE-2)
1
Dimitrios Cheilaris
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Angelo Chol
Caceres
(SPA-2)
2
Efthymios Christou
Agriniou
(GRE-2)
1
Savas Chrysopoulos
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Onyejebolise Chuku
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Nikola Cirkovic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Marc Civera Badia
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Keydren Clark
Peristeri
(GRE-2)
2
Shaquille Cleare
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Carlos Cobos
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Guillermo Corrales
Caceres
(SPA-2)
2
Carlos Corts
Coviran Granada
(SPA-2)
1
Lluis Costa
Real Betis
(SPA-2)
2
Ivan Cruz
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Arturo Cruz
Caceres
(SPA-2)
1
Aleksa Cubic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Didac Cuevas
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Nikola Cvetinovic
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Christos Dakoulias
Maroussi
(GRE-2)
1
Dimitris Dalos
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Christos Damianakos
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Diego De Blas
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Sergio De La Fuente
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Daniel De La Rua
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Kostas Dedes
Papagou
(GRE-2)
1
Johnny Dee
Real Betis
(SPA-2)
2
Michalis Delidis
Pagrati
(GRE-2)
1
Apollon Deligeorgis
Iraklis
(GRE-2)
1
Giannis Demertzis
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Leo Demetrio
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Victor Demetrio
Levitec Huesca
(SPA-2)
1
Marios Dermitzakis
Pagrati
(GRE-2)
1
Atoumane Diagne
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Alpha Dialo
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Spyros Diamantopoulos
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Kostas Difantis
Doukas
(GRE-2)
2
Tom Digbeu
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Jason Dimitrakopoulos
Koroivos
(GRE-2)
1
Tasos Dimitriadis
Peristeri
(GRE-2)
2
Nikola Djonlic
Pirot
(SRB-1)
1
Stefan Djordjevic
AS Karditsas
(GRE-2)
SPD Radnicki
(SRB-1)
2
Dimitrije Djordjevic
Pirot
(SRB-1)
1
Borko Djordjevic
Pirot
(SRB-1)
1
Brano Djukanovic
Amics Castello
(SPA-2)
2
Djukan Djukanovic
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Igor Djukovic
Metalac
(SRB-1)
1
Filip Djuran
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Nikola Djurisic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Pablo Domper
Levitec Huesca
(SPA-2)
1
Bryce Douvier
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Nikola Draganovic
Metalac
(SRB-1)
1
Bogdan Dragovic
Dunav
(SRB-1)
1
Milovan Draskovic
Pagrati
(GRE-2)
1
Andrija Draskovic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Thomas Drechsel
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Vasilis Drosos
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Filip Dumic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Kedar Edwards
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
1
Gianis Eleftheriadis
Kastoria
(GRE-2)
1
Obi Enechionyia
Real Betis
(SPA-2)
2
Maxim Esteban
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Massine Fall
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Joan Faner
Amics Castello
(SPA-2)
2
Marc Farnos
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Miguel Feliu
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Javon Ferguson-Masters
Ourense
(SPA-2)
2
Jaime Fernandez
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Pablo Ferreiro
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Pol Figueras
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Dusan Filipovic
Pirot
(SRB-1)
1
Panagotis Filippakos
Papagou
(GRE-2)
Dafni
(GRE-2)
2
Panagiotis Filippopoulos
AE Larissas
(GRE-2)
2
Demonte Flannigan
Pirot
(SRB-1)
1
David Font
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Aleix Font
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Kevin Franceschi
Agriniou
(GRE-2)
1
Josep Franch
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Adrian Fuentes
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Danilo Fuzaro Siqueira
Amics Castello
(SPA-2)
2
Christopher Gabriel
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
1
Nikola Gacesa
Vojvodina
(SRB-1)
1
Giannis Gagaloudis
Iraklis
(GRE-2)
2
Lefteris Galanidis
Anatolia
(GRE-2)
1
Greg Gantt
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Kanellos Garbis
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Daniel Garcia
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Juan Jose Garcia
Amics Castello
(SPA-2)
1
Jose Maria Garcia Flores
Amics Castello
(SPA-2)
1
Vasileios Gargalis
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Eduard Gatell
Amics Castello
(SPA-2)
1
Angelos Gatzias
Anatolia
(GRE-2)
1
Joe Gatzo
Papagou
(GRE-2)
Dafni
(GRE-2)
2
Giannis Gavasiadis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Davis Geks
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Georgios Georgakis
Iraklis
(GRE-2)
1
Dimitris Geromichalos
Anatolia
(GRE-2)
1
Lorenzo Giancaterino
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Mihalis Giannakidis
Iraklis
(GRE-2)
2
Jose Maria Gil
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Marcus Gilbert
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Jonathan Gilling
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Sotiris Gioulekas
AE Larissas
(GRE-2)
2
Giorgos Giouzelis
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Stojan Gjuroski
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Milos Glisic
Metalac
(SRB-1)
1
Kristaps Gluditis
C.B. Prat
(SPA-2)
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Stephane Gombauld
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Kostas Gontikas
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Athanasios Grekas
Agriniou
(GRE-2)
1
Jordi Grimau
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Marko Grkovic
Dunav
(SRB-1)
1
Francisco Guerra
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Rokas Gustys
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Alekos Haneli
AE Larissas
(GRE-2)
1
Philipp Hartwich
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Andreas Hatzinikolas
Agriniou
(GRE-2)
1
Tyler Haws
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Bradley Hayes
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Calvin Hermanson
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Alejandro Hernandez
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Nikos Houhoumis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
Koroivos
(GRE-2)
2
Rafael Huertas
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Cole Huff
Caceres
(SPA-2)
2
Martins Igbanu
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Uros Ilic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Aleksandar Ilkic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Stelios Ioannou
Doukas
(GRE-2)
2
Christos Iordanou
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
David Iriarte
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Rolandas Jakstas
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Jonathan Jeanne
Fibwi Palma
(SPA-2)
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Isaiah Johnson
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Lazar Joksimovic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Kari Jonsson
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Alejandro Jorda
Caceres
(SPA-2)
1
Slobodan Jovanovic
Metalac
(SRB-1)
1
Aleksa Jugovic
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Dusan Juzbasic
Dunav
(SRB-1)
1
Evangelos Kakargias
Pagrati
(GRE-2)
1
Kostas Kakaroudis
Iraklis
(GRE-2)
2
Nikos Kaklamanos
Kastoria
(GRE-2)
1
Dimitris Kalaitzidis
Iraklis
(GRE-2)
2
Manolis Kalatzis
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Nikos Kalles
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Nikos Kamaras
AE Larissas
(GRE-2)
Agriniou
(GRE-2)
3
Thanasais Kamariotis
AS Karditsas
(GRE-2)
1
Nikolaos Kampouris
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Petros Kanelis
Maroussi
(GRE-2)
1
Alexandros Kannas
Dafni
(GRE-2)
1
Andreas Kanonidis
Dafni
(GRE-2)
1
Giorgos Karagiannidis
Anatolia
(GRE-2)
1
Kenan Karahodzic
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Kyriakos Karakonstantakaki
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Nemanja Karalic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Ioannis Karamalegkos
Kastoria
(GRE-2)
1
Vangelis Karampoulas
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Michael Karastamatis
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Andreas Kassioumis
Agriniou
(GRE-2)
1
Rasko Katic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Nikos Katsares
AE Larissas
(GRE-2)
1
Jonathan Kazadi
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Giorgos Kerasovitis
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Gerasimos Kiapekos
Papagou
(GRE-2)
1
Isao Kinoshita
Amics Castello
(SPA-2)
1
Vassili Kitsoulis
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Stefan Knezevic
AE Larissas
(GRE-2)
2
Nikos Kokkalis
Holargos
(GRE-2)
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
3
Nestoras Kommatos
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Dimitrios Kompodietas
Holargos
(GRE-2)
2
Bakary Konate
Caceres
(SPA-2)
1
Dimitris Kondylopoulos
AE Larissas
(GRE-2)
1
Moussa Kone
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Thanos Konstantakopoulos
Peristeri
(GRE-2)
2
Kostas Koufopoulos
Dafni
(GRE-2)
1
Giorgos Koukas
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Emmanouil Koukoulas
Doukas
(GRE-2)
2
Panagiotis Koukounias
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Giannis Koukounias
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Themistoklis Koupidis
Doukas
(GRE-2)
1
Chrysovalantis Kourtidis
Dafni
(GRE-2)
1
Nikolaos Koutoulas
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Nikola Kovacevic
Dunav
(SRB-1)
1
Petar Kovacevic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Dusan Kutlesic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Obi Kyei
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Giannis Kyriakopoulos
Kastoria
(GRE-2)
1
Alexandros Kyritsis
Doukas
(GRE-2)
2
Rait-Riivo Laane
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Ben Lammers
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Giorgos Lappas
Holargos
(GRE-2)
1
Kevin Larsen
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Giorgos Lepeniotis
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Nikos Liakopoulos
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Sergio Llorente
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Alvaro Lobo
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Dimitris Lolas
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Javier Lucas
Amics Castello
(SPA-2)
2
Kostas Macheras
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Pablo Macias
Caceres
(SPA-2)
1
Spyros Magounis
Peristeri
(GRE-2)
2
Kostas Mahairas
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Dusan Majstorovic
Dunav
(SRB-1)
1
Evangelos Malelis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Vuk Malidzan
Dunav
(SRB-1)
1
Rinalds Malmanis
Real Betis
(SPA-2)
2
Giannis Maltesios
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Antonios Mantzaris
Peristeri
(GRE-2)
Psyhiko Athens
(GRE-2)
3
Pantelis Maragakis
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Aleksandar Marcius
Real Betis
(SPA-2)
1
Dragan Maric
Vojvodina
(SRB-1)
1
Alejandro Marin
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Javier Marin Ortega
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Andrija Marjanovic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
Sloboda Uzice
(SRB-1)
2
Gerbert Marti
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Daniel Martin Lluna
Surne Bilbao
(SPA-2)
1
Ander Martinez
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Sergi Martinez
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Eduardo Martinez
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Carlos Martinez
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Daniel Martinez Marti
Caceres
(SPA-2)
2
Paris Martzos
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Venos Mastoros
Doukas
(GRE-2)
Psyhiko Athens
(GRE-2)
2
Sarantis Mastrogiannopoulos
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Marios Matalon
Apollon Patras
(GRE-2)
Koroivos
(GRE-2)
2
Martin Matovic
Pirot
(SRB-1)
1
Osvaldas Matulionis
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Georgios Mavrogiannis
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Andy Mazurczak
Caceres
(SPA-2)
1
Papa Mbaye
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Alonso Meana
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Amar Mehic
Metalac
(SRB-1)
1
Petros Melissaratos
Papagou
(GRE-2)
1
Borja Mendia
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Spyros Merkouris
Papagou
(GRE-2)
1
Nikos Michalos
Pagrati
(GRE-2)
1
Ioannis Michaloutsos
Maroussi
(GRE-2)
Pagrati
(GRE-2)
2
Antonis Mihaloglou
Agriniou
(GRE-2)
1
Marko Milenkovic
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Iakovos Milentigievits
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Aleksandar Miljkovic
Dunav
(SRB-1)
1
Luka Milojevic
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Igor Milosevic
Peristeri
(GRE-2)
1
Jonathon Mines
Koroivos
(GRE-2)
1
Lamar Mitchell
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Luka Mitrovic
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Zach Monaghan
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Mikel Motos
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Spyridon Motsenigos
Holargos
(GRE-2)
2
Giorgos Moukas
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Dionysios Moustopoulos
Pagrati
(GRE-2)
1
Sanel Mukanovic
Pirot
(SRB-1)
1
Nedzad Muratovic
Ourense
(SPA-2)
2
Mihailo Musikic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Apostolos Naoumis
Kastoria
(GRE-2)
1
Sokratis Naoumis
AE Larissas
(GRE-2)
1
Luka Nedeljkov
Vojvodina
(SRB-1)
1
Ivan Nedeljkovic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Andrija Nesovic
Dunav
(SRB-1)
1
Aleksa Nikolic
Vojvodina
(SRB-1)
1
Dimitrije Nikolic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Thomas Nikou
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Petros Noeas
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Carlos Novas
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Rauno Nurger
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Matti Nuutinen
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Braxton Ogbueze
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Kostas Oikonomopoulos
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Duby Okeke
Ourense
(SPA-2)
1
Julen Olaizola
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
1
Juan Oliva
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Pol Olivier
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Sergio Olmos
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Babatunde Olumuyiwa
Real Betis
(SPA-2)
2
Adnan Omeragic
Zunder Palencia
(SPA-2)
1
Robinson Opong Odoch
Levitec Huesca
(SPA-2)
1
Joseph Ortega
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Darko Ostojic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Urko Otegui
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Alfredo Ott
Ourense
(SPA-2)
2
Spyridon Panagiotaras
Doukas
(GRE-2)
Psyhiko Athens
(GRE-2)
3
Mladen Pantic
Pirot
(SRB-1)
1
Apostolos Pantsios
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Giannis Papachristou
AE Larissas
(GRE-2)
2
Dimitris Papadimitriou
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Giorgos Papadimitriou
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Efstathios Papadionysiou
Iraklis
(GRE-2)
2
Georgios Papadionysioy
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Vangelis Papadopoulos
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Vassilis Papadopoulos
Anatolia
(GRE-2)
1
Giannis Papageorgopoulos
Maroussi
(GRE-2)
1
Nikolaos Papanikolaou
Holargos
(GRE-2)
Psyhiko Athens
(GRE-2)
3
Konstantinos Papantonakos
Holargos
(GRE-2)
2
Nikos Paparegkas
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Panagiotis Papavasilopoulos
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Dragoslav Papic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Alkis Pappas
Peristeri
(GRE-2)
2
Kostas Pappas
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Joan Pardina
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Luis Parejo
Caceres
(SPA-2)
2
Joel Parra
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Miroslav Pasajlic
Metalac
(SRB-1)
1
Nick Paulos
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Zoran Paunovic
Metalac
(SRB-1)
1
Luka Paunovic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Nikola Pavic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Nikola Pavlovic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Djordje Pazin
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Jordan Peltier
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Ivan Pendic
Pirot
(SRB-1)
1
Josep Perez
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Tyson Perez
Real Canoe N.C.
(SPA-2)
2
Victor Perez
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Sergio Perez
Caceres
(SPA-2)
1
Nikos Persidis
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Christos Petrodimopoulos
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
1
Anastasios Pilkoudis
Anatolia
(GRE-2)
1
Dimitris Pinis
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
Pagrati
(GRE-2)
2
Sergi Pino
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Andrzej Pluta
Ourense
(SPA-2)
2
Mihalis Polytarhou
Peristeri
(GRE-2)
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
3
Matija Popovic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Predrag Prlja
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Giannis Prodromou
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Nemanja Protic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Charis Psaras
Doukas
(GRE-2)
1
Aristeidis Psaras
Agriniou
(GRE-2)
1
Socratis Psaropoulos
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Nikos Psomas-Lymparis
Kastoria
(GRE-2)
1
Erik Quintela
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Sergi Quintela
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Vladimir Radomirovic
Metalac
(SRB-1)
1
Nikola Raicevic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Dimitrije Raicevic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Petar Rakicevic
Vojvodina
(SRB-1)
1
Nikola Rakocevic
Caceres
(SPA-2)
1
Lazar Rasic
Pirot
(SRB-1)
1
Tyler Rawson
FC Barcelona II
(SPA-2)
2
Andreas Rekouniotis
Maroussi
(GRE-2)
1
Alejandro Reyes
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Tomeu Rigo
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Bogdan Riznic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Manuel Rodriguez
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Daniel Rodriguez
Real Betis
(SPA-2)
2
Sergio Rodriguez Febles
Ourense
(SPA-2)
1
Ignacio Rosa
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
2
Andreas Roumeliotis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Davis Rozitis
Ourense
(SPA-2)
2
Marc Rubin De Celis
C.B. Prat
(SPA-2)
2
Juan Rubio
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Guillem Rubio
Coviran Granada
(SPA-2)
2
Ronaldas Rutkauskas
Koroivos
(GRE-2)
1
Joel Sabate
Amics Castello
(SPA-2)
2
Tyler Sabin
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Tautvydas Sabonis
Amics Castello
(SPA-2)
2
Ivan Saicic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Yaser Saleh
Papagou
(GRE-2)
1
Javier Salgado
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Mamadou Samb
Real Betis
(SPA-2)
2
Agusti Sans
Levitec Huesca
(SPA-2)
2
Juan Santos
Caceres
(SPA-2)
1
Jorge Sanz
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
T.J. Sapp
Caceres
(SPA-2)
2
Kostas Saribalidis
AE Larissas
(GRE-2)
1
Ousainou Sarr
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Stefan Savic
Vojvodina
(SRB-1)
1
Thomas Schreiner
Surne Bilbao
(SPA-2)
2
Wesley Sena da Silva
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Eugenios Sergienko
Maroussi
(GRE-2)
1
Victor Serrano
Caceres
(SPA-2)
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Fernando Sierra
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Alexandros Sigkounas
Peristeri
(GRE-2)
Koroivos
(GRE-2)
3
Manel Signes
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Dragoljub Sikman
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Dorde Simeunovic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Stefan Simic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Vassilis Simopoulos
Papagou
(GRE-2)
1
Vassilis Simtsak
Peristeri
(GRE-2)
2
Giannis Sinnis
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Antonis Sklivas
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
1
Gaios Skordilis
Peristeri
(GRE-2)
2
Giorgos Sourlis
Maroussi
(GRE-2)
1
Steven Spieth
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Michalis Spiridakis
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Anastasios Spiropoulos
Holargos
(GRE-2)
2
Matt Stainbrook
Real Betis
(SPA-2)
2
Alexandros Stamatogiannis
Agriniou
(GRE-2)
1
Lazar Stankovic
Napredak JKP
(SRB-1)
1
Bojan Stanojevic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Orfeas Stasinos
Maroussi
(GRE-2)
1
Vasileios Stavrakoukas
Dafni
(GRE-2)
1
Ilias Stavrotheodoros
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Joshua Steel
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Nikola Stefanovic
Metalac
(SRB-1)
1
Aleksa Stepanovic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Quinton Stephens
Leyma Coruña
(SPA-2)
1
Andreja Stevanovic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Marko Stojadinovic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Giannis Stoukas
Maroussi
(GRE-2)
1
Eric Stutz
ICG Força Lleida
(SPA-2)
2
Tadija Tadic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Dusan Tanaskovic
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Dionysios Tataris
Koroivos
(GRE-2)
1
Thodoris Tepetidis
AS Karditsas
(GRE-2)
1
Giorgos Tersenidis
Kastoria
(GRE-2)
1
Serafim Theos
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Mateja Todoric
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Joan Tomas
Fibwi Palma
(SPA-2)
1
Andriano Topalis
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
Dafni
(GRE-2)
2
Mike Torres
Real Valladolid
(SPA-2)
2
Konstantinos Totsios
Iraklis
(GRE-2)
2
Giannis Tozios
Doukas
(GRE-2)
Anatolia
(GRE-2)
3
Leonidas Triantafyllou
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Giorgos Trihopoulos
AS Karditsas
(GRE-2)
2
Angelos Tsamis
Holargos
(GRE-2)
2
Stergios Tsiampalis
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Giorgos Tsiaras
Apollon Patras
(GRE-2)
1
Athanasios Tsiaves
AE Larissas
(GRE-2)
2
Theodoros Tsiloulis
Holargos
(GRE-2)
2
Nikos Tsiokos
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Theodoros Tsiotras
Doukas
(GRE-2)
2
Silas Tsoumas
Ermis Agias
(GRE-2)
2
Aristidis Tsourogiannis
Psyhiko Athens
(GRE-2)
1
Nikos Tsoutsos
Ethinikos Piraeus
(GRE-2)
2
Robert Turner
ICG Força Lleida
(SPA-2)
1
Panagiotis Tzaidas
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Triantafillos Tzakopoulos
Holargos
(GRE-2)
2
Yiannis Tzivelekas
Pagrati
(GRE-2)
1
Savvas Tzougarakis
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
2
Michael Uchendu
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Federico Ucles
Fibwi Palma
(SPA-2)
2
Txemi Urtasun
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2
Kevin Van Wijk
Ourense
(SPA-2)
2
Joey Van Zegeren
Alimerka Oviedo
(SPA-2)
1
Thodoris Vardianos
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Steve Vasturia
Zunder Palencia
(SPA-2)
2
Milenko Veljkovic
Zunder Palencia
(SPA-2)
Napredak JKP
(SRB-1)
2
Nikola Veljovic
SPD Radnicki
(SRB-1)
1
Nikos Vertoudos
Tritonas Sepolion
(GRE-2)
1
Bogdan Vesovic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Santiago Vidal
Ourense
(SPA-2)
2
Lampros Vlachos
Sefa Arkadikos
(GRE-2)
Diagoras Dryopideon Egaleo
(GRE-2)
3
Giorgios Vlahoulis
AE Larissas
(GRE-2)
1
Costas Vogiatzis
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Jovan Vojinovic
Sloboda Uzice
(SRB-1)
1
Petar Vorkapic
Zlatibor Gold Gondola
(SRB-1)
1
Vassilis Vrettas
Ermis Agias
(GRE-2)
1
Vasilije Vucetic
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
1
Mladen Vujic
OKK Beograd
(SRB-1)
1
Nikola Vukovic
Dunav
(SRB-1)
1
Nicholas Washburn
Amics Castello
(SPA-2)
2
Darius Washington
Iraklis
(GRE-2)
1
Earl O. Watson
Ourense
(SPA-2)
2
Devin Wright
Coviran Granada
(SPA-2)
1
Jeff Xavier
Leyma Coruña
(SPA-2)
2
Christos Xidis
Pagrati
(GRE-2)
1
Pavlos Xydas
Maroussi
(GRE-2)
1
Evaldas Zabas
Amics Castello
(SPA-2)
1
Arturs Zagars
C.B. Prat
(SPA-2)
1
Jhornan Zamora
Ourense
(SPA-2)
2
Aleksa Zaric
Vojvodina
(SRB-1)
1
Thomas Zevgaras
Pagrati
(GRE-2)
1
Petar Zivojinovic
Mladost MaxBet
(SRB-1)
1
Nikola Zizic
FC Barcelona II
(SPA-2)
1
Konstantinos Zorzos
Papagou
(GRE-2)
1
Leonidas Zoupas
Amyntas Dafnis
(GRE-2)
1
Aitor Zubizarreta
Zunder Palencia
(SPA-2)
1
Gediminas Zyle
Melilla Ciudad Del Deporte
(SPA-2)
2