All Leagues
NBA
WNBA
Olympics Women
Olympics Men
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Belarus
Belarus - Premier League
Teams
Impuls-BGUIR
Andrey Navoychik
Andrey
Navoychik
Opponents
Jun 22, 1991 (33 years old)
Belorussian
2m01 / 6-7
C
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="236904" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Andrey Navoychik has faced 183 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Kapachev
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
3
Danil Adaskov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Andrey Ageenko
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
10
Darrious Agnew
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
2
Maksim Alekseev
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Stepan Azarkevich
RGUOR Minsk
(BLR-1)
1
Denis Bakshaev
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Ivan Balduev
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
RGUOR Minsk
(BLR-1)
6
Vadim Balyakin
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
2
Daniil Barysevich
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
1
Evgeniy Belyankov
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
1
Dmitriy Bezrychenko
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
5
Pavel Bliznec
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
2
Vladislav Bliznyuk
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Andrei Bobkov
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
5
Aleksey Bochkar
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
6
Nikita Bogdel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
5
Daniil Borisevich
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
3
Nikita Borodin
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
1
Artsiom Brashko
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
6
Vatslav Bugaev
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
6
Viacheslav Buldyk
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
1
Kiryl Chumakov
Grodno-93
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
8
Kristopher Clyburn
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Derek Cooke
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Tavin Cummings
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
1
Mikita Dashkevich
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
2
Brooks Debisschop
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
6
Nikola Djuric
Grodno-93
(BLR-1)
9
Maksim Dobrovolskiy
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
4
Timur Dryukov
Grodno-93
(BLR-1)
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
12
Vladislav Dubovik
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
2
Egor Dudov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
4
Egor Ermolchik
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
2
Mihail Ermonin
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Sergey Fedorchuk
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Vyacheslav Fominykh
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
2
Anton Gaidel
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Grodno-93
(BLR-1)
8
Roman Gest
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Aleksandr Gogarev
RGUOR Minsk
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
4
Viktor Golotsukov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Mikhail Golubko
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Nazar Guliev
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
6
Nikita Hadun
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Maxim Hailo
Brest Region
(BLR-1)
2
Maxim Hantsevich
Brest Region
(BLR-1)
1
Darol Hernandez
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
6
Marcanvis Hymon
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
1
Ivan Ignashin
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Yuriy Ignatiev
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
6
Aleksey Iudkin
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
6
Aliaksei Kachan
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
6
Aleksandr Kalugin
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
5
Ivan Kalyaev
Grodno-93
(BLR-1)
2
Aleksandr Kapachev
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
2
Pavel Karasevich
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
1
Timofey Karpuk
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
Brest Region
(BLR-1)
2
Nikita Kazimirchenko
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
1
Aleksandr Kharitonov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Aleksandr Kharkevich
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
6
Daniil Kolesnikov
Brest Region
(BLR-1)
1
Egor Komlach
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
2
Aleksandr Kopachev
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
1
Maksim Koratcov
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Vyacheslav Korzh
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
7
Daniil Kosko
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
1
Aleksey Kovalev
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Vladislav Kovalev
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
4
Sviatoslav Kovalev
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
3
Aleksey Kovalevskiy
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
1
Aleksandr Kozelkov
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Egor Kozlov
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Maksym Kozlovets
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
7
Egor Kranin
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
3
Grigory Kruk
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Grodno-93
(BLR-1)
2
Yaroslav Kurapov
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
4
Dmitry Kuratnik
Grodno-93
(BLR-1)
10
Dmitriy Kurochkin
Brest Region
(BLR-1)
1
Maxim Kyzmenchyk
Brest Region
(BLR-1)
1
Vladislav Lagodich
Brest Region
(BLR-1)
2
Aleksandr Lavrenov
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Vitaly Lebedev
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
5
Toms Leimanis
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
1
Sergey Lemeshevskiy
Grodno-93
(BLR-1)
8
Vladislav Lisovskiy
Grodno-93
(BLR-1)
3
Ivan Litarnyi
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
1
Maxim Lutych
Grodno-93
(BLR-1)
5
Artemi Lyashuk
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
4
Dmitriy Mahnach
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Grodno-93
(BLR-1)
8
Dusan Majstorovic
Grodno-93
(BLR-1)
4
Rostislav Makavchik
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
7
Daniil Makritskiy
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Artem Malkov
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
10
Jan Marynin
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
1
Nikita Matsal
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
11
Dupree McBrayer
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
7
Tywain McKee
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
7
Timur Michailov
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Vlad Mikulskiy
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
7
Timofey Mikyanets
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Illia Milasheuski
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
2
Ilya Milashevskiy
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
5
Maksim Miroshnichenko
Grodno-93
(BLR-1)
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
7
Vladislav Moroz
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
1
Nikita Myts
Brest Region
(BLR-1)
2
Nikita Nadeev
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
4
Dmitriy Naumenko
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Grodno-93
(BLR-1)
7
Aliaksei Navoichyk
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
5
Aleksey Navoychyk
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
David Odiah
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Andrey Ojgo
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
4
Marsel Ovsepian
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
6
Victor Ovsepyan
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
6
Andrey Ozhgo
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
1
Vladislav Pahomov
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
2
Vadzim Paiko
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Mikhail Pakhryaev
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Kanstantsin Pasko
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
4
Denis Pastukhov
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
3
Egor Patupchik
Grodno-93
(BLR-1)
3
Bendzhamin Pavel Dudu
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Gleb Pehterov
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
1
Daniil Petruchenko
RGUOR Minsk
(BLR-1)
2
Ruslan Pishcheyko
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
6
Ilya Polonevich
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
8
Ivan Polyakov
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Nikita Porohnenko
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
2
Timofey Porolev
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Malik Porter
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
2
Artem Pototsky
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Aleksander Pustogvar
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Ivan Rekun
Brest Region
(BLR-1)
1
Evgeniy Ribkin
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
4
Mihail Rogaschuk
Brest Region
(BLR-1)
2
Andrey Rogozenkо
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
2
Konstantin Satsuk
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
6
Evheniy Savostian
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
Grodno-93
(BLR-1)
6
Maksim Sazonov
Grodno-93
(BLR-1)
9
Ilya Scherba
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Artem Sekushenko
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
9
Oleg Shalievskiy
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
1
Aleksey Sharipov
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
5
Ilya Sharipov
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
8
Grigoriy Sharko
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
3
Roman Shcherbakov
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
6
Anton Shchurko
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
Brest Region
(BLR-1)
3
Aleksey Shevchenko
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
RGUOR Minsk
(BLR-1)
8
Daniil Shibaev
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
5
Daniil Shishko
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
4
Artem Shkuratov
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
4
Maksim Shustov
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
2
Vladislav Shvakel
Grodno-93
(BLR-1)
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
10
Dmitry Shved
Brest Region
(BLR-1)
2
Denis Sivatskiy
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
3
Konstantin Solyshko
Brest Region
(BLR-1)
1
Andrey Staborovskij
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
1
Evgeniy Starostenko
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Mikita Stasilevich
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Egor Stavropolcev
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
1
Vadzim Stubeda
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
3
Ivan Terehov
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
7
Arnesto Tkachuk
Rubon Vitebsk
(BLR-1)
3
Egor Tomashevskiy
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
1
Vadzim Tratsiak
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
2
Vadim Tretyak
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Arseni Tugarinov
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk Reserve
(BLR-1)
4
Sergey Vabischevich
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
6
Mihail Vaido
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
6
Anton Vashkevich
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
3
Kiryl Vaskautsou
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
4
Uladzimir Verameenka
Tsmoki-Minsk
(BLR-1)
1
Timofey Verevkin
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
2
Vladislav Vinnikov
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
1
Kirill Vinokurov
Grodno-93
(BLR-1)
Grodno-93-GrGU
(BLR-1)
11
Aleksey Yanchuk
Brest Region
(BLR-1)
1
Denis Yarets
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
4
Aleksandr Yasevich
GOCOR-Soj Gomel
(BLR-1)
4
Aliaksei Yudkin
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
3
Yahor Yuryeu
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
4
Gena Zahar
Impuls-BGUIR
(BLR-1)
4
Dmitriy Zaharenkov
RCOP-SDUSHOR
(BLR-1)
3
Anton Zaretskiy
Borisfen Mogilev
(BLR-1)
2
Valery Zhilevich
Tsmoki-Minsk II
(BLR-1)
1