All Leagues
NBA
WNBA
Olympic games
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Poland
Poland - 1 Liga
Teams
Dziki Warszawa
Michal Kucharski
Michal
Kucharski
Opponents
Jan 14, 2000 (24 years old)
Polish
1m84 / 6-1
PG
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="73553" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Michal Kucharski has faced 114 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Ian Baker
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Bartlomiej Berdzik
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
1
Pawel Bodych
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Michal Borowka
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Josh Bostic
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Sebastian Bozenko
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Mateusz Brek
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Damian Cechniak
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Robert Cetnar
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Bartosz Czerwonka
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Kamil Czosnowski
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Deividas Dulkys
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Marcin Dymala
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Jakub Fiszer
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
James Florence
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Wojciech Frackowiak
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Wojciech Fras
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
3
Jakub Garbacz
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Patryk Garwol
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Marcus Ginyard
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Kacper Gordon
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Milosz Gorenczyk
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Mateusz Gos
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Dawid Grochowski
GKS Tychy
(POL-2)
1
Dawid Gruszczynski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Seid Hajric
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Ignacy Jakacki
GKS Tychy
(POL-2)
1
Damian Janiak
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Michal Jankowski
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Damian Jeszke
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Bartlomiej Karolak
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Piotr Karpacz
GKS Tychy
(POL-2)
1
Patryk Kedel
GKS Tychy
(POL-2)
1
Michal Kierlewicz
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Maciej Klima
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Filip Kolakowski
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Lukasz Kolenda
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Dawid Kolodzinski
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Maciej Koperski
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Adrian Kordalski
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Konrad Koziorowicz
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Igor Kozlowski
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Jakub Krawczyk
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Rafal Kulikowski
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Grzegorz Kulka
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Karol Kutta
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Adam Lapeta
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Aleksander Lenczuk
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Pawel Leonczyk
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Pawel Lewandowski
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Tomasz Madziar
ZB Pruszków
(POL-2)
Pogoń Prudnik
(POL-2)
2
Kacper Majka
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Kacper Makowski
GKS Tychy
(POL-2)
1
Filip Malgorzaciak
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Adam Metelski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Mateusz Migala
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Milan Milovanovic
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Grzegorz Mordzak
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Marcin Nedzi
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Tomasz Nowakowski
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Karol Obarek
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Bartlomiej Ornoch
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Bartlomiej Ozarek
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Hubert Pabian
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Maciej Parszewski
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Andrzej Paszkiewicz
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Patryk Pelka
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Wojciech Pisarczyk
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Marcin Plawucki
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Bartlomiej Podworski
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Lukasz Polakowski
GKS Tychy
(POL-2)
1
Marcel Ponitka
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Karol Pytys
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Maciej Raczynski
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
2
Szymon Ryzek
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Michal Sadlo
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Stanferd Sanny
Pogoń Prudnik
(POL-2)
1
Jakub Simon
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Piotr Smigielski
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Tomasz Smorawinski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Rafal Sobilo
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Lukasz Sobuta
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Pawel Spica
PGE Spójnia Stargard
(POL-2)
GKS Tychy
(POL-2)
3
Jakub Stanios
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Rafal Stefanik
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Mikolaj Stopierzynski
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Filip Struski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Filip Stryjewski
GKS Tychy
(POL-2)
1
Pawel Strzepek
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Mateusz Szczypinski
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Krzysztof Szubarga
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Szymon Szymanski
Rosa Radom II
(POL-2)
1
Damian Szymczak
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Damian Tokarski
ZB Pruszków
(POL-2)
1
Marcin Tomaszewski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Szymon Tomczak
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Radoslaw Trubacz
GKS Tychy
(POL-2)
1
Robert Upshaw
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Ovidijus Varanauskas
Trefl Sopot
(POL-1)
1
Szymon Walski
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Aaron Weres
SKK Siedlce
(POL-2)
1
Piotr Wieloch
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Artur Wlodarczyk
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Jan Wojcik
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Bartlomiej Woloszyn
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Marcin Woroniecki
GKS Tychy
(POL-2)
1
Bartosz Wrobel
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Przemyslaw Wrona
GKS Tychy
(POL-2)
1
Dariusz Wyka
Arka Gdynia
(POL-1)
1
Dawid Zagula
Rawlplug Sokól Lańcut
(POL-2)
1
Tomasz Zelezniak
TBS Slask Wroclaw II
(POL-2)
1
Rafal Zglobicki
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1
Artur Ziaja
GKS Tychy
(POL-2)
1
Tomasz Zych
AZS AGH Krakow
(POL-2)
1